Nezávislé erotické diskuzní fórum od norníků pro norníky

Toto fórum není a nebude spojeno se žádným erotickým ani inzertním servrem, jeho diskuzní fóra jsou pouze moderována v rámci zákonů tohoto státu. Diskuze nejsou ovlivňovány v zájmu byznysu erotických a inzertních firem nebo pasáků.

Právě je úte 30. zář 2014 12:08:07

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: NEON- Balbínova
PříspěvekNapsal: stř 07. dub 2010 13:02:10 
MASHER - spisovatel poeta

Po firemní kalbě se mi ještě nechtělo domu tak jsem zavítal do Neonu.
Tapin zde bylo brutálně hodně tipnul bych to tak 35. norniku jen pár takže ideální stav.
Zabral jsem sesli u baru a než jsem si stačil sundat bundu už se na mě pověsila ne moc luxusně vyhlížející tapina a začala mi tlouct klíny do hlavy.Nemám nátlak moc rád chtěl jsem si vybrat v klidu podle gustíčka ,ale tam prostě nemáte šanci se rozkoukat , tapiny se o vás perou až hruza!No první stíhačku jsem asi po 30min konverzace sestřelil stálo mě to jen jedno pivo takže celkem uspěch.Druhá stíhačka ta už byla protřelejší a já alkoholem unavenější takže ze mě vycucla dvě šampíčka ani jsem nemrkl ,také to nebyla žádná krásná víla Amálka ,ale uměla naslouchat tak jsem ji prubnul./nejhezčí zde byla barmanka Bára delux pánové ta by stála za to voprznit leč smula/
slečna Viktorie slovensko Košice asi cigorka věk asi 30 postava nic moc oplácanější ,ale to jsem zjistil až na pokoji.
Domluva zněla: ještě na baru jsem si to sychroval klasika s líbačkou-na té jsem si speciálně zakládal kdyby slečna řekla né nešel bych zcela určitě do této tapiny.Ale Viktorie říkala a to doslova že se bude líbat jako kráva!!!
Když jsem platil u baru sumu2400 stala se mi nemilá věc zjistil jsem že mám už jen 2300/holky mě vycucli svejma posranejma drinkama no jo má chyba jsem blb.
Tak i když se mi moc nechtělo/ale nadrženost zvítězila/ jsem stovečku dotáhl přes kartu.
Takže doufám že na výpisu nebude tučně svítit Neon club no barmanka mě uklidnovala že né.
Na pokoji se Viktorka svlékla a já se orosil vana jak hovado,kozy ala pes Basset nic na ni nebylo pevnýho.
Po sprše jsem si lehl na postel a čekal na akci.Bylo mi oznámeno že mám jít na ní a neválet se jako mrcha řekl jsem smulá vážená za ty prachy budeš makat ty kočičko už mě srala.
Líbát se nenechala točila hlavou z prava do leva, když jsem jí podržel hlávku mrskala se jako cejn.Tak jsem jí připoměl dohodu řekla smula zlato udělala jsem na tebe oblož a ty jses chytil.
V tu chvíli mě tak nasrala že jsem jí chytil a zmrdal na klasiku co se do ní vešlo.
Bradavky jí stáli jak koliky od kopaček asi si to mrcha ještě užila.
Já už jsem se s ní nechtěl dále zabívat ,takže po výstřiku jsem se nevrle pakoval.
Takže pánové tuto tapinu rozhodně neberte nestojí to vubec za to je to tryzna.Jo a ještě měla neoholený hnáty a kundu takže šmyrgl jak hovado fuj

Naposledy upravil HarryBodman dne čtv 08. dub 2010 6:23:01, celkově upraveno 2

Předmět příspěvku: Re: NEON- Balbínova
PříspěvekNapsal: stř 07. dub 2010 13:03:02 

Tak jsme s kamarádama nelenili a po slušným základu v jednom bárku jsme Opět???navštívili
toto doupě neřesti.
Opět nás přivítal Neon v plný parádě bylo slušně našvihnuto svlečen asi 35 a mažnáku taky fura.Docela byl problém zaparkovat se na kanavalec.Paní barmanka nás švihla ke dvěma buchtám no já opět jsem měl každou na jedné straně a přijímal klíny do hlavy.
Po levici jsem měl totálně vožralou blondatou obtloustlou Bertu která první co vyblila bylo koupíš mi drink?Ještě než jsem se nadechl a chtěl jí sejmout se ozval kámoš a kulantně jí
poslal do natož se holčina sebrala a vysmahla.
No ale ta druhá buchta po pravici to byla jiná liga.Né že by ksicht měla top Delux trochu vyklepat v karosárně by snesl ,ale postavička splnovala nejpřísnější měřítka a v hlavě neměla rozhodně nasráno moooc chytrá holka to já znaven alkoholem jsem plácal píčoviny ale holčinu to zjevně bavilo tak jsem si to užíval a mlel.
Viki věk 31,kozy 2,vlasy černé mikádo.
Takže já měl vybráno ,ale chtěl jsem oplatit kamarádovi společnou vířivku tak jsem s pomocí Viki našel vhodnej objekt a poslal vyplašenou holčinu na zteč za mím přichcaným kámošem.
Ten byl nadšen tak jsme doladili podmínky 2 slečny+2hovada v jedné vířivce s možností vzájemného handlu.
No pánové ve vířivce no paráda opět jsem si připadal jak rocková hvězda.Kámoš vzal doutníky
já piviště vedle svlečny pohádka.
Doutník bohužel moc nevydržel páč jsme začali cejtit hned pnutí ve stožárech a vrhli se na holky má Viki tento manévr neustála a zlila si záda mím studeným pívem.
No ale pak to začalo voda vřela divím se že mi z toho nekopla pumpa holky to neuměli nastavit
a ve vířivce byla horká voda jak svin chcalo ze mě jak z vola.
Plazil jsem se po Viki a zkoušel jí sežrat hlavu holka na to přistoupila takže jazyky šermovali
o titul.Po chvíli jsem se už belhal na zásun na postel péro jak žula co víc si přát?
Ale to jsem netušil jakej bude otčenáš s gumou.No nevím ,ale pan majitel-ka koupila snad děckou velikost Viki se s tím prala jak mohla ,ale vubec to nešlo nasadit guma pro Trolla.
Když už jsem měl péro rudý jak Vinnetou konečne se jedna chytla no ale byla natažená tak do pulky brabce tryzna!!! ale přeci to nezabalím néé.
Tak s tímto handikepem jsem hobloval a zřejmě jak to svíralo jsem byl hotov jako zamlada asi
ve 4 minutě.Po tomto mém malém propadáku mě ještě Viki sejmula hláškou no myslela jsem že budeš větší bejk.Druhé číslo na to jsem musel zapomenout jelikož bych ho fakt do té gumy již nenarval.No možná kámoše slečna by mě vzchopila/nové maso/ ,ale to by jí ten prasák musel pustit a né ji hoblovat 45min.
No tak závěrem slečna gut snaživá milá ale gumy proboha co to jééé??? Příště beru vlastní zásobu.Jo a ještě kámoš byl tak nadupanej že závěr byl v Soustparku ale to v jiné sekci

PříspěvekNapsal: čtv 08. dub 2010 7:26:13 

S partičkou přátel jsme byli na koncertě a tato jízda obvykle končí v hampejzu.
Zvolili jsme Neon ,ale jelikož byl druhej den svátek Neon praskal ve švech i tak jsme se smrskli na sedačku k dalším norníkum a sledovali co je k mání.Vše co za něco stálo bylo obsazeno
tak jsme zasadili drink s tím že počkáme.Zalíbila se nám jedna slečna motající se okolo zcela nachcaného norníka zavolali jsme jí k nám na pokec,ale to jsme neměli dělat!!! Vokrka to dostalo do otáček/asi ho to vytočilo/a leopardím skokem nám padnul na stul a zcela nás zechcal našima drinkama.To byla na nás dost silná káva tak jsme se i přes omluvu barmanek pakovali a vyrazili směr Sweet,ale to nebyla dobrá volba norníku tam bylo asi 9. Holek asi 4 kousky zbytek snad na pokojích?Jelikož nás tlačil čas nechtěli jsme čekat co se uvolní a nechali se převézt do Sweet 2 tam už to bylo lepší holek asi 15 hned jsem si s jednou padnul do oka,ale zbytek naší skupiny si opět nevybral/A my razíme teorii že bud všichni si vyberou nebo nic a jde se dál/.To už čas utíkal jak Bolt bylo asi 02:30 po poradě jsme kormidlo zase stočili do Neonu s tím že kdyžtak zasprintujem do Showparku.
Když jsme opět vkročili na známé uzemí bylo mi všelijak holky čuměli ááá zmoklí kvašáci se vrátili.Norníku celkem ubylo taky už byl vzduch značně prosicen mrdem.
Kámoše si obmotala blondatá slečna a už byl dohodnutej druhej kámoš sváděl boj s mambou
kterou odrazil a já si vyhlédl jak říkala blondátá slečna mého kámoše mrkající panenku.
Slečnu Nikol popis: věk 21,kozy 2, váha tak 56kg výška 172?dlouhé dlouhé černé vlasy
Velké řasy fakt jak ta mrkací panenka ,ale co mě dál zaujalo stále mi někoho připomínala
a až doma jsem na to přišel vypadala jak Ina z Nemocnice na kraji města fakt Cunderlice jak víno.
Při pokecu jsem zabrousil na téma net forum a hned spustila myslíš norník a kurtizány kejvl jsem
a už mi dávala kapky že jsem šovinistický prase a narcis.Velice pochvalně se vyjádřila k naší sestře bordel mamá Angele má prej její simpatie.
A přesně znala problematiku norník vs. kurtizany až jsem čuměl.
No při domluvě mě moc nepotěšila nabídla pouze klasiku ,ale mrdat Cunderlici to byla výzva tak jsem šel do toho.Mazlení bylo fajn nechala se i prstákovat když jsem se snažil o nemožné a chtěl zajet hubou do piči zachytila mě jak Péta Cech před brankou a udělala ššššššš.
Pak nasadila gumu a začala kouřit hodně se mi to líbilo tak jsem to musel utípnout včas abych se předčasně nevystříkal.
Nasadila jízdu na koníčka a cválala hříva jí vlála tulila se a já opojen hormonami a alkoholem se jí snažil políbit a jen jsem vždy uslyšel ššššš.Až mi to připadlo jako kdyby měla vedle v pokoji rodiče a nechtěla at nás slyšej.
Opět jsem byl bejk /po alkoholu/ a dával jsem jí svuj nejlepší sex po asi 20 min na koníčka jsem si ji přetočil s tím že jí dojedu na misionáře a začal do ní bušit jak do zvonu.
Jenže se mi nedařilo se udělat vocas ten byl jak žula tak jsem jí pral asi dalších 20 min už ze mě lilo jak ze starýho vola.Když jsem myslel že se už o mě pokouší infarkt došlo k výstřiku.
Vytáhl jsem péro a zjistil že guma je v nenávratnu v píči!!! Nikol zavřískala já neberu prášky??
Suše jsem poznamenal to je business.
No závěrem jako žádnej maratonec nejsem ale co jsem předvedl sám nechápu hold konstalace hvězd a nebo dobrá slečna? :-)

PříspěvekNapsal: čtv 08. dub 2010 7:27:39 

Tak jsem prověřil onehdá na norníku propranou slečnu.
A zase ten Neon. Dříve pod jmenem Caroline ted Chanel
Když jsem jí oslovil málem jsem padnul na prdel vychlastanej nebo vyfetlej hlas ala hérečka z Larryho Flinta taky se tak blbě tlemila,ale dostali mě její rudé vlasy .Takže jsem jí sondnul jaké že by byli možné služby no líbačka né a oral bez jen když se jí prej bude líbit pták jinak né.
Tak jsem šel do toho sprcha byla fajnová společná nechala se hezky prstákovat po sprše následoval oral ale nasadila gumu tak jsem zabručel tak ted jsi mě nasrala! V tu ránu guma letěla vzduchem jak meteorit nad Texasem.Promin máš hezký péro zachrastila hihihi/minimálně travku jede to není možný ten hlas/.Takže oral gut pěkně mě držela za koule až jsem se orosil aby nezmačkla.Cucala koule no bezva .Chtěl jsem 69 ale nechtěla lízat tak mi vytáhla z kabelky robertka at si prej hraju vauu hned u mě zase stoupla tak jsem si konečně zahrál na gynekologa a pěkně jí projel pak následoval šuk taky to ušlo ona na mě pak zezadu zepředu znova zezadu no a pak co přišlo jsem ještě nezažil.Odhodila mě a začala sebou klepat jako kdyby měla záchvat nebo padoucnici po chvilce přestala že prej má takovejto orgáč no mě to přišlo hooodně přehnaný ,herečka nobo né nevím ale musel jsem se až tlemit.Pak následoval pokec , duhej šuk ,sundání gumy kouř a v hodině H nasypání plného zásobníku do pusy.
Takže já byl spokojen vzhled 2- ,kouř 1-,pokec jak se smažkou

PříspěvekNapsal: čtv 08. dub 2010 10:43:58 

Tour de bordel
Tak jsme si s kamarádama vyrazili po Pražskejch hampejzech.Byli jsme 3 tím pádem padla možnost zkusit ověřený priváty neb jsme potřebovali výběr z více slečen aby jsme si vybrali všichni.
Po pár pivech v knajpě jsme zvolily Sweet Paradise/minule jsem byl spokojen/ tradičně jsme na uvod zasadili Mojito od minule se zlepšilo tak za 2-. Nacházelo se zde 15 slečen ale žádná paráda to nebyla více nás zaujal norník na sesli vypadal jak Kaplickej věk tak 69 silně nachcanej pohupoval se jak Bruna asi mu nebylo fajn? za pár let si nás dovedu takto představit.
Nechali jsme se převézt do Sweetu 2 slečen asi stejně jako v jedničce norníci nikde asi krize?
Ale materiál tristní takže zase nic další naše putování skončilo v Neonu.
A tady to pěkně jelo hudbu obstarával Míša David sem tam TEAM.
Slečen jak hub po Cernobylu viděl bych to tak na 25 kusu vyloženě zde bylo překundíno!
Už jsme se dostali dále než minule jen k baru a zabrali gauč v rohu než jsme se pořádně stačili rozkoukat už u nás větřili černé muramby no hlavně kolem mě. I když nejsem rasista tak murambu fakt nemusím.Díky kámošum se je podařilo zahnat klackem no jeden ji podlehl a šel ji ukázat na pokoj jakej je bejk a svoji bílou hadici.
Druhej kámoš měl kliku a začla se o něj starat pěkná bloncka.Já zustal v rohu gauče na ocet a začal pozorovat okolí no pohledy slečen mě propichovali jak svin bylo vidět jak by mi rády provětrali šrajtofly.Jelikož kámoš je masér nenechal mě na holičkách a vyzval mě k baru na panáčka že jako zmapujem terén.U baru nás hned odchytli 2 holky z východu tak jsme dali panáka i s nima a hodili řeč.Když už jsem byl od jedné nalomen ztroskotalo to na mejch extra požadavcích líbání orál bez atd.Ze jako ani náhodou a fuj.Tak jsme sli zase posedět na gauč bloncka tam na kámoše věrně čekala a už ho lámala na šuk,ale on je bejk a hodil do placu že beze mě nikam nejde a že jako až si vyberu slečnu tak že dáme výřivku ve čtyrech.
No jak to bloncka uslyšela hned se začla angažovat a že něco seženem řekl jsem ji jaké praktiky bych si představoval ona že není problém a začala tasit z rukávu támhle ta je fetačka ta si dá lajnu a udělá pro tebe všechno ,orosil jsem se a kopl do sebe panáka ruma tak to fakt né.Druhej kus byla zase stará bábovka se silně přetočeným tacháčem řekl jsem to už si děláš ze mě prdel né? Neboj něco seženem odpověděla a tasila další výkvět z rukávu ta by do toho šla, jen jsem nevěřícně zakroutil hlavou dyt má vanu jak štamgast z 3 cenovky!!
A náhle se zjevila hubená hnědovlasá slečna začala se kroutit u tyče a zpívat výberové ticho od Teamu.Ta by se mi líbila řekl jsem blondce jo to by šlo ta je fajn s tou jsem už výřivku měla ta udělá co chceš.No bylo rozhodnuto zašla pro ni následoval pohovor ujasnění akce a odchod do výřivky.Kámoš platil výřivku 3400kc já 2400 s tím že budu ve výřivce a pak to pujdu došudlat na pokoj.
Takže popis slečna Karolína věk 21,váha 52,kozy 2 dlouhé hnedé kudrnate vlasy.
No ve výřivce to byla paráda a pohodička lezli jsme po sobě všichni jak housenky pak bloncka začla kámoše pěkně kouřit vauuu.
Karolínka si mě hezky osedlala a začla mě cucat já se jal její píči a krásně sem jí prstil.
Myslel jsem že mi praskne čurák jak jsem byl nabitej Karolínka to vycejtila a řekla pojd mrdat.
No nechtělo se mi moc opouštět bordel ve výřivce.
Akce na pokoji překonala všechny mé očekávání Karolínka jela jak uragán!! Nechala si vše líbit tak jsem ji tvrdě šukal jak o život, lízal ,líbal,prstil no sodoma gomora.Zarazilo mě že si celou dobu přihonovala píču říkala prostě že to tak dělá když se jí to líbí a že z toho chce taky něco mít.Takže pánové jednoznačně doporučuji akce 1,oral 2,krásná vonavá píča 1
Hodina uběhla jak voda a opět jsme se s kámošema sešli na gauči.První bejk říkal s murambou prej žádná sláva a druhej bejk byl nad míru s blonckou spokojen asi jako já s Karolínkou.
Bloncka se nás stále držela a kalila s námi no tam kalej snad i mušle na hajzlu všici byly slušně nachmelený.Chtěl jsem dát s Karolínkou nějakej drink ale hned co jsme přišly tak zasedla na bar k nějakému mažnákovi.Poslal jsem teda za ní bloncku at ji odvede od mažnáka k nám .
No když se vrátila přišla pro mě se záhadnou zprávou že je tam prej se svím starým a že prej nemuže.Napadlo mě k němu zajít a říci mu že jeho stará šuká jak dábel no sral jsem na to.
Po pár pivech bylo asi 04:00 opouštíme Neon a jako na dojezd že jako dáme Soupark libido stále bylo Ok. ale poptávka převyšovala nabídku asi 2 nic moc uvadliny.
Zaštrachal jsem v seznamu a navrhl privát Holečkova/i když jsem nečetl žádné recenze/ a volal
zvedla to barmanka se slovy jako že jo že fungujou že je tam 10 slečen cena za hodku 2500kč.
Tágo nás vysypalo u potemnělího baráku ticho tma řekli jsme si asi omyl ne?Bylo 5:00 zkusil jsem zazvonit u mříže a náhle se spustila muzika a po chvíli otvírá gorila a nahání nás do vnitř tam bylo fakt 10 bábovek ale tipuju to že je vyhnali z pelechu byli evidentně nasraný do toho jít by byla sebevražda aby to nebylo blbé zasadily jsme gin s tonikem a seděli jak ve škole a čuměli na otrávené ksichty.To fakt né tak jsme se pakovali a zaplatily jsme 3krát gin tonik 930kč!!!
Bylo 6:00 a rozjížděli jsme se metrem spokojeně do svejch domovu príma akce pánové sice 5000 v prdeli ale jinak bomba

PříspěvekNapsal: čtv 08. dub 2010 20:14:44 
BMod - Protektor

HarryBodman,
Díky za recenze xxx21 .
Přečetl jsem je všechny znovu, některé i víckrát znovu.
Všechny patří do Zlatého fondu.

PříspěvekNapsal: pát 09. dub 2010 7:10:31 

Jéé xxx22 za pochvalu to potěší xxx14.

PříspěvekNapsal: pon 14. čer 2010 0:11:25 
USER

Je tam ted výstavní blond Nikol se silikony a bude celý týden kdo hledá nadstandartní krasavici.V neděli ještě byly 2 moc hezký blond a jedna černovláska i jedna dobře vypadající černoška.

PříspěvekNapsal: pon 14. čer 2010 9:09:53 
USER

Vstup do klubu je zdarma.
Točená Stella (výborná) stojí 50 Kč a cola 35 Kč a to jsme prosím v centru Prahy kousek od Muzea.
Konečně někde pochopili jak neodradit už u vstupu většinu místních norníků xxx63

PříspěvekNapsal: pon 21. čer 2010 9:14:12 
začátečník

Teda Harry to stojí za to číst. Jen v neonu kde jsem docela často nás nikdy neposadila barmanka k holkám ale samotný a vybíral jsem si. Sám jsme tam nebyl a asi bych ani nešel.

PříspěvekNapsal: čtv 01. črc 2010 13:57:36 
zkušený rutinér

reporty z Neonu
1.
Tak takovyhle pruser jsem jeste nezazil. Mega prachy jsem utratily a nic z toho.Prijel kamarad do Prahy, nachmelil se jeste predtim nezli jsme se potkali, pak jsem ho nemohl vytahnout z hospody, aby nakonec pred Neonem premyslel, zda se ma vzit se svoji bejvalkou. Idealni intro na vstup do klubu.
Prichazime cca. 21h, vyborne zensko muzske ratio, zensky nam hned pri prichodu smatraji ocima v nasich penezkach, kamarad bere prvni devu co se na nej nalepi, takze se musim chovat jako zodpovedny rodic a poradne mu na hajzlech domluvit, ze ta vubec neni jeho typ a ze si ma vybrat lepsi. Jak jsem nedavno psal o Neonu ve vlaknu kluby, clovek si nejak nebyl jisty jak to udelat s vyberem, preci jenom prochazet se klubem pred 20 kockama a koukat jak mlsny kocour neni nase parketa. Takze me napadlo podivat se na internetove stranky Neonu, napsat papirek s nejhezcimi svlecnami a doptat se na miste. Napad to byl dobry, realizace na hovno, polovicka kocek nebyla, jednu jsem radeji hned poslal pryc, nakonec zbyla jedna, ktera se strasne libila kolegovi - Vladka. Az pak jsem zjistil, ze to byla uplne jina Vladka.
Mezitim se mu snazim naznacit, ze to bude asi pruser, slecna je fakt blba jak poleno, kolega mezitim skoro usina, ale stejne si ji bere na pokoj. Prej hruza, slecna pekna, ale typicka netykavka a poleno, nic nechtela delat, proste jako v samoobsluze - obsluz se sam. Pokud si dobre pamatuju, tak mi snad rikal, ze snad z toho na pokoji i usnul. Tomu rikam kauf, 2.4h za
hodinku a jeste se pri tom vyspat xxx11
Jak jsem psal, zbytek pre-selektovanych svlecen bud nebyl anebo nestal za to. Takze volim variantu "mlsny kocour prochazejici se po klubu" a zjistuji, ze to neni zas tak spatne, ale porad nikde nikdo. Zklamanim si jdu koupit dalsi pivo na bar, kdyz tam najednou potkavam svoji krasavici. Staci deset sekund rozhovoru, abych vedel ze TO JE ONA, zena meho srdce.
Tmavovlasa sympatacka z HK, cca. 30 let, inteligentni a komunikativni (ne jako zbytek tech 18-20 letych drev). Slovo dalo slovo, jdeme na pokoj, jeste ve sprse mi porad stoji, jdeme na vec a najednou KO. Tak takovyhle provar jsem jeste nikdy nezazil. Asi to bylo tim chlastem, ktereho jsme predtim zkonzumovali snad nekolik hekolitru. Kazdopadne jestli ji tam jeste nekdy potkat tak jdu znovu do ni.
Zaver: odchazime jak dva zpraskany psi, prekvapeni kolik jsme tam nechali za chlast a za zensky a nic z toho.

2. navsteva
Mam v centru male casove okno, co delat? Oblibene stalice nejsou dostupne, delat casove narocny research v recenzich zde i jinde a pak jet nekam do prdele se mi take moc nechce, takze me napada jit zkouknout osazenstvo Neonu. No, 18.00 doopravdy neni dobry cas na navstevu tohoto podniku, 3 svlecny dostupne, hodinku si tam tak popijim pivo, komunikuju s nima, az jsem oznacen za kecalistu, nejhezci slecna je zaroven trochu arogantni, coz me celkem pritahuje. Jednu chvili uz jsem rozhodnut presnout se o podnik dal, ale nakonec si beru prave tu nejhezci kocku, Jennifer, blondynka s mikadem, vek okolo 28, chova se sice jako Margaret Tacherova, takova zelezna lady, ale citim neodolatelnou potrebu ji osoulozit, zvlaste kdyz spolu hrajeme slovni souboj o to, kdo bude dominatni a udavat cele tempo hry.
Spolecna sprcha, nejaka ta predehra, samozrejme prsty dovnitr ne, sex prumer, ale co by clovek chtel, kdyz svlecna mela za hodinu padla. Vykon kazdopadne mohla predvest lepsi.
Vychazim ven ve 20h a do Neonu prichazi nova sichta na nocni, cca. 20 kusu, potkavam to prkno z predchozi navstevy a jelikoz me zajimaly jeji myslenkove pochody, tak zahravam "otcovskou roli" a snazim se ji domluvit, ze takhle se zakazniky nejedna, ze vecne mlada nebude, bla, bla, bla...celkem prdel.
jinak nejradeji bych v rychlosti jeste na nejakou skocil, ale cas me honi...

PříspěvekNapsal: čtv 01. črc 2010 14:55:04 
zkušený rutinér

jo jeste dotaz.
zkousel jste nekdo v Neonu Afriku? Celkem mam chut, ale bojim se aby to na pokoji nebyli ojebavacky.

PříspěvekNapsal: čtv 01. črc 2010 15:36:16 
USER

Já tam nikdy žádnou hezkou Afriku neviděl. I v Darlingu Afrika nic moc.
Nejlepší asi bude Josefina ze Showparku,je nejen neskutečně hezká ale i komunikativní.Akorát má takový minijedničky,ale luxusní prdelku a moc hezká v obličeji.

PříspěvekNapsal: pát 02. črc 2010 7:58:26 

Jardo Afrika tam vždy byla celkem hrozná.Kámoš jí jednou prubnul a prej tryzna jako prase ,ale je pravda že byl nachmelenej.
Jinak čekám kdy sklouzneš jako my z Neonu do SP.My chodily do Neonu celkem pravidelně ,ale poslední dobou se nám tam zdají holky takové béčkové-nic moc a co v SP udělaly Bar tak je to OK.Mě osobně v Neonu sralo jak při vstupu jsem byl lovnej jelen a když jsem se první zbavil tak napochodovala druhá prostě žádnej klídek na výběr.Ostatní seděli rozházený po všech rohách
takže jsem je šmíroval pouze když jsem šel na hajzl.
Ale zase i tak jsme tam strávily hezké časy a občas tam taky zabrousíme hlavně při našich Tour de Bordel no a možná dnes se tam taky číhnem páč dnes máme AKCI!!!HuráHurá xxx44 Harry bude mrdat xxx18 xxx18 Pánové cejtim to dnes v kostech dnes je mrdací den dlooouhej vikend to pojedou tapky na plnej plyn to bude zase peněz v píči xxx11

PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 23:48:01 
zkušený rutinér

HarryBodman píše:
Jardo Afrika tam vždy byla celkem hrozná.Kámoš jí jednou prubnul a prej tryzna jako prase ,ale je pravda že byl nachmelenej.

I kdyz jsem si na tuhle vetu nevzpomnel, tak me mozna vcera zachranila. Decentne nachmelenej tahnu meho "zrovna kurevne abstinujiciho" kamose na pivo do Neonu (ostatne ceny v centru prahy nejsou zas tak male, aby se nevyplatilo zajit radeji na pivko do Neonu xxx11 ). "Afrika" se v klubu kvalitne rozsiruje, pokukuje a obtezuje, opily Jarda Okurka si rika, kurva dneska bych uz konecne mel zklatil nejakou tu cernosku. Ale. Kamarad ukazuje na tuctovou zenu za mymi zady a rika, bez do ni, nevypada kurvoidne a proto bude dobra. Hm, logicka uvaha, zni to dobre. Kamarad odchazi, davam se s ni do komunikace, svlecna potreti v klubu na smene, celkem bych ji to i veril, jelikoz nedostatek sebevedomi a zkusenosti z ni primo sala. Takze si rikam, Jardo Okurko, tohle jsi jeste nezral a zopakujes si jake to bylo kdysi "poprve".
Co Vam mam povidat, sprcha, nejaka ta decentni osahavacka, strcim ruku do rozkroku a tam je vlhko skoro jak v tropickym pralese. Hm, to uz jsem dlouho nezazil, vetsinou klasicka gelovacka, prehravacka, proste nuda, ale tady to bylo neco jineho. Mrdam ji jak zvire, svlecne se to evidentne libi,cim vice dominance tim pro ni lepe, no proste super. I kdyz to byla jinak naprosto prumerna zenska - ale o to lepsi zazitek v posteli. Samozrejme jeji jmeno uz si nepamatuji xxx11

Právě je úte 30. zář 2014 12:08:07